KULLANIM ŞARTLARI

Bu belge, (isvekurs.com) ile Ziyaterçi Arasındaki Kullanım Şartlarını İçermektedir.

YASAL DAYANAK

isvekurs.com, Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)'nin "Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar" başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan "İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır." ifadesi uyarınca;
yalnızca iş arama motoru ve seri ilan(açık işe ait bilgilerin açıkça yayınlandığı) sitesidir.

TARAFLAR

Site: Bundan böyle isvekurs.com adıyla anılacak olan iş ve kurs arama motoru.
Ziyaretçi : isvekurs.com'a direk yada arama motoru aracılığıyla ulaşmış kişi.

TEMEL ŞARTLAR ve KOŞULLAR

1 -) Site'ye girmeniz ve kullanmanız işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

2 -) Sitede üyelik sistemi bulunmamaktadır, iş başvurusu alınmamaktadır ve kullanıcılar kayıt olmaksızın iş ilanları bilgilerine erişebilmektedir.

3 -) Site, kendisine ait olmayan bilgiler görüntüleyebilmektedir. Bunlar; 3.taraf reklam içerikleri ve bunlarla sınırlı olmayan diğer 3.taraf içeriklerdir. isvekurs.com bu bilgilerin doğruluğunu ve güvenirliğini garanti etmez. Bu içeriklerin hukuki sorumluluğu içeriği sağlayan 3.taraf gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenmek tamamen ziyaretçinin sorumluluğundadır. isvekurs.com bu içeriklerden kaynaklanacak hiçbir zararı ve hukuki sorumluluğu üstlenmez.

4 -) Site gelirini sadece 3.taraf reklamlarla sağlamaktadır. Ziyaretçiler bu kullanım sözleşmesi ile birlikte, içeriklerde reklam yayınlanmasını kabul etmiş olurlar. Ziyaretçilerin reklamlarla olan etkileşimi tamamen ziyaretçinin kendi özgürlüğünde ve sorumluluğundadır.

5 -) Site iş arayanlardan hiçbir şeklide ücret talep etmez, menfaat sağlamaz ve bu süreçlere aracılık etmez.