İş ve Kurs

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PORTFÖY YÖNETİCİSİ / ISPARTA

PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI

AKTİF İŞ İLANI | 16 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITürkiye'nin En Büyük ve Güvenlik Hizmetleri Sektöründe Pazar Payı Lideri Olan ''PRONET'' Markasının Partneri Olarak Faaliyet Yürütüyoruz. Geleceğin Profesyonellerini ve Liderlerini arıyoruz.Biz Ne Yapıyoruz ?İnsanları, sevdiklerini ve değer verdiklerini koruyoruz. Bunun için de;Uzman eğitim kadromuzla sizi işinize ve geleceğe hazırlıyoruz,Profesyonel ekiplerimizle oryantasyon sürecinizde destek sağlıyoruz,Ömür boyu öğrenme ilkemizle kişisel gelişiminizde rehberlik ed Peki Sizden Ne Bekliyoruz ?Sorumlu olduğu bölge içindeki potansiyel müşterilere aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlamanızı,Var olan portföyünüz haricinde yeni firma kaydı oluşturara


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-09-23T00:40:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI
BÖLGE: Isparta
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ