İş ve Kurs

ÜRETİM VE PAKETLEME ELEMANI

ESC DESTEK İLETİŞİM HİZ.TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AKTİF İŞ İLANI | 1199 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Mudurnu' da bulunan Beyaz Et üretim fabrikamız için BAY/BAYAN DEPO personelleri alınacaktır.Aradıklarımız;- Dinamik, pozitif, profili düzgün,* Askerlik en az 2 yıl tecil (Erkek adaylar için)- Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlıyabilecek- Üretim destekleme- Paketleme destekleme Şartlarımız ;- ASGARİ ÜCRET ÜZERİNDE MAAŞ +PRİM +AİLE YARDIMI+SERVİS+YEMEKSERVİS GÜZERGAHLARI ;AKYAZI VE NALLIHAN BOLU MERKEZDEN SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR. Mudurnu' da bulunan Beyaz Et üretim fabrikamız için BAY/BAYAN DEPO personelleri alınacaktır.Aradıklarımız;- Dinamik, pozitif, profili düzgün,* Askerlik en az 2 yıl tecil (Erkek adaylar için)- Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlıyabilecek,- Üretim destekleme- P


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-03-01T00:34:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: ESC DESTEK İLETİŞİM HİZ.TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
BÖLGE: Ankara
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ