İş ve Kurs

SUPERAGENT İNGİLİZCE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

AKTİF İŞ İLANI | 127 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Müşterilerden gelen şikayet ve talep çağrılarını karşılayarak, müşterinin ihtiyacına yönelik ek ürün şatışı gerçekleştirmek Fatura ve ücrete yönelik gelen çağrılarıntakibini gerçekleştirecek takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. En az Lise, tercihen Önlisans veya Lisans mezunu Çok iyi derece yazılı ve sözlü İngilizce bilen Müşteri odaklı ve müşteri sadakatini sağlayabilen Dinamik ,yoğun bir tempoda çalışabilecek MS Office programlarına hakim İç motivasyonu yüksek İkna kabiliyeti yüksek, inisiyatif alabilen Diksiyonu düzgün Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm ve hedef odaklı çalışan Takım çalışmasına uyumlu Takipçi ve zaman yönetimi konusunda başarılı Erkek adaylar için askerliğini


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-09-23T00:40:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BÖLGE: Adana
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ