İş ve Kurs

ŞUBE MÜDÜRÜ/MÜDÜR YARDIMCISI

British Town Dil Okulları

AKTİF İŞ İLANI | 442 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

KENDİ BÜNYEMİZDE FARKLI İLLERDEKİ KURSLARIMIZA ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK YETİŞTİRMEK İÇİN MÜDÜR ADAYLARI ARANIYORSEYEHAT ENGELİ OLMAYACAK Bölge müdürümüz ile koordineli çalışabilecek,SATIŞ konusunda kendine güveni olanKurumun tanıtımı için kurumsal firmalardan randevularını alıp programlayabilecek şube içi personel ve müşteri memnuniyet ve şikayet anketleri düzenleyip bölge müdürüne raporlandıracakkurum içinde öğrencilere oryantasyon programını uygulayacak,şube eksiklerinin takibini yaparak öncesınden Sözlü, yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü,Telefon ile randevu alabilecek,İş takip, planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,Temel ön muhasebe bilgisi olanSonuç odaklı çal


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-04-18T20:31:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: British Town Dil Okulları
BÖLGE: Bolu
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ