İş ve Kurs

SATIŞ VE PAZARLAMA BÖLGE TEMSİLCİSİ / DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ

Altunbaş Sanayi A.Ş.

AKTİF İŞ İLANI | 2068 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Avcılık ve Outdoor malzemeleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda Doğu Karadeniz Bölgesi routunda (Artvin, Ordu, Samsun, Tokat, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon) görevlendirilmek üzereÜrün tanıtımı ve pazarlama faaliyetleri yaparak bayi ağımızı genişletmek,Müşterilerin sorularına cevap vermek ve gerekli yönlendirmeleri yapmak,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek. Tercihen üniversite mezunu,Tercihen Samsun, Ordu veya Giresun'da ikamet eden,Satış Pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Aktif araç kullanan B sınıfı ehliyetli,SRC ve Psikoteknik Belgesi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışma


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2020-02-11T15:13:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Altunbaş Sanayi A.Ş.
BÖLGE: Artvin
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ