İş ve Kurs

SATIŞ TEMSİLCİSİ

NARVEN SAĞLIK TERMAL TURİZM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCA

AKTİF İŞ İLANI | 282 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Türkiye'nin En Büyük 100 Sanayi Kuruluşu' listesinde yer alan Erpiliç, Rehber Grup, Çarıkçı Grup, GLS Genel Lojistik A.Ş., ve Nalçacılar A.Ş. 'nin gücünü arkasına alan, 250 milyon dolarlık bir yatırımla inşa edilen, Türkiye'nin ilk tatil kasabası Narven Termal Kasaba termal turizmin sektörünün en büyük yatırımıdır.Şifalı suları ve yemyeşil doğası ile Türkiye'nin cennet köşesi Bolu'da hayata geçecek olan Narven Termal Kasaba, misafirlerini 3 nesil 4 mevsim ağırlamak için hazır... Sizler de Narven Eğitimler:En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin MYO, lisans ve lisans üstü bölümlerinden mezun.Deneyim:2 yıl satış kadrolarında olmak üzere deneyim sahibi veya bu alanda kendini geliştirmek ist


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-09-11T00:18:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: NARVEN SAĞLIK TERMAL TURİZM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCA
BÖLGE: Ankara
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ