İş ve Kurs

SATIŞ PAZARLAMA UZMANI

SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

AKTİF İŞ İLANI | 543 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Gazzella Hakkında; Türkiye'de ileri ütüleme sistemlerinin mucidi SİLTER, ev kullanıcılarının beklenti ve talepleri doğrultusunda 1998 yılının (GAZZELLA) markasını kurdu. İhtiyaçları özenle tespit edip, titiz bir AR-GE çalışmasıyla geliştiren GAZZELLA kısa süre içerisinde yurtiçi ve yurt dışında, aranan marka haline geldi.Günümüzde GAZZELLA; Buhar kazanlı ütü, buharlı ütü, ütü masası, çamaşır askılığı, barbekü gibi onlarca çeşit hayatı kolaylaştıran ürünler geliştirip üretmektedir. TSE, TÜV, CE Tercihen üniversitelerin ilgili lisans, ön lisans programlarından mezun, en az lise mezunuAlanında en az 5 yıl deneyim sahibiTercihen küçük ev aletleri ve dayanıklı tüketim malzemeleri sektöründe paz


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-05-08T18:13:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
BÖLGE: İstanbul
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ