İş ve Kurs

SATIŞ MÜDÜRÜ

ÇİFTER GRUP TELK İLT. LTD . ŞTİ

AKTİF İŞ İLANI | 1001 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

İŞ TANIMITÜRKTELEKOM ENTEGRE DAĞITIM MERKEZİ faaliyetimizde çalışmak üzere ; GSM pazarında potansiyel olabilecek müşterileri ziyaret etmek ,Sorumlu olduğu bölge sınırları içindeki müşteri potansiyelini analiz etmek ve bu doğrultuda satış stratejisi oluşturmak,Müşteri ihtiyaçları ve pazarın yapısı dikkate alınarak gerekli satış arttırıcı çalışmalarının planlanmak ve sahada uygulamak,Satış öncesi ve sonrası süreçlerini şirket kalite ve hizmet hedefleri ile uyumlu izleme ve yönetme,Satış ekibini yö Bulunduğu bölgede liderliğini sürdüren , sektöründe 14 yıllık deneyime sahip olan firmamız Çifter grup için Satış Müdürü aranıyor.Min. Üniversite Mezunu, Telekomunikasyon pazarında veya satış dalında


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2019-06-07T12:37:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: ÇİFTER GRUP TELK İLT. LTD . ŞTİ
BÖLGE: Malatya
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ