İş ve Kurs

SAHA SATIŞ HOSTESİ/BALIKESİR,BURSA,ÇANAKKALE

İNKA İnsan Kaynakları

AKTİF İŞ İLANI | 143 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Danışmanlığını yürüttüğümüz Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün ve içecek firması adına BALIKESİR,BURSA,ÇANAKKALE'de ikamet eden aday başvurularını bekliyoruz.Tarafımızca belirlenen satış noktalarında(Süper Market, Market, Benzin İstasyonu, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri ve içecekler hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak,Ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek, yaptığı bilgilendirme ile ilgili uygulama üzerinden raporlama yapmak Danışmanlığını yürüttüğümüz Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün ve içecek firması adına BALIKESİR,BURSA,ÇANAKKALE'de ikamet eden aday başvurularını bekliyoruz.Kişisel gö


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-04-01T18:37:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: İNKA İnsan Kaynakları
BÖLGE: Balıkesir
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ