İş ve Kurs

SAHA SATIŞ HOSTESİ/AYDIN,KÜTAHYA,MANİSA

İNKA İnsan Kaynakları

AKTİF İŞ İLANI | 118 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Danışmanlığını yürüttüğümüz Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün ve içecek firması adına;AYDIN, KÜTAHYA, MANİSA'DA İKAMET EDEN,En az lise mezunu,Kişisel görünümüne özen gösteren,İletişim yönü kuvvetliTekel bayi, büfe, market vb yerlerde daha önceden çalışmış,Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız. Tarafımızca belirlenen satış noktalarında (Süper Market, Market, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri ve içecek markası hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak,Ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek Yaptığı bilgilendirme ile ilgili uygulama üzerinden raporlama yapmakÇalışacak kişilerin lokasyonları belirli


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-04-01T18:37:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: İNKA İnsan Kaynakları
BÖLGE: Aydın
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ