İş ve Kurs

SAĞLIK PERSONELİ ATT, ODYO, RADY. HEMŞİRE VB.

Karaelmas İş Sağlığı Ve Güvenliği San.Tic.A.Ş.

AKTİF İŞ İLANI | 625 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Alanında köklü bir geçmişe ve deneyime sahip olan Karaelmas Şirketler Grubu, 300 kişilik profesyonel ekibi ile birlikte 40 ilde, ülkenin önde gelen kamu ve özel sektör kuruluşlarına İş sağlığı ve güvenliği alanında yenilikçi ve özgün çözümleri ile hizmet vermektedir. Şirketler grubumuz çatısı altında yer alan diğer firmalarımız ise, Sağlık Kuruluşu İşletmeciliği, Madencilik, Tıbbi Cihaz Servis ve Satışı ve Altyapı/Üstyapı İnşaat alanında faaliyetlerini sürdürmekte olup, sahip oldukları güçlü kad * ATT, Hemşire, Odyometrist, Lab. ve Radyoloji Teknisyeni vb. sağlık diplomasına sahip* MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim,* Mesleği ile ilgili form ve dokümanlara hakim,* Toplum sağlığı ve


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-06-20T01:19:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Karaelmas İş Sağlığı Ve Güvenliği San.Tic.A.Ş.
BÖLGE: Bartın
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ