İş ve Kurs

MUHASEBE ELEMANI

MY OKULLARI

AKTİF İŞ İLANI | 313 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Murat Yıldırım Eğitim Kurumları olarak profesyonellerden oluşan deneyimli ekibimizin ve işbirliğini destekleyen öğrenme ortamımızın bir parçası olmaya aday başvuruları kabul ediyoruz.Türkiye geneli şubelerimiz bulunan şehirlerde, okullarımızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere muhasebe uzmanı, muhasebe elemanı alanlarında başvuruları kabul etmekteyiz.Üniversite ve Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, genel muhasebe alanında tecrübeli, muhasebe programlarını kullanabilen, ön m Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Muhasebe tek düzen hesap planına vakıfAkıcı konuşma ve ikna kabilyeti yüksekBankalarla görüşme yeteğine sahipERP programları kullanabilenOfis programlarına


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-05-09T21:37:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: MY OKULLARI
BÖLGE: Karabük
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ