İş ve Kurs

MERCHANDİSER BARTIN- ZONGULDAK

TRİBAL SAHADA PAZARLAMA

AKTİF İŞ İLANI | 316 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Bağlı bulunduğu mağazalarımızın saha ziyaretlerini gerçekleştirecek*Ürün bulunurluk ve sipariş sürecine zemin hazırlayacak,*Satış arttırıcı nitelikteki tanzim ve teşhir çalışmalarının yürütülmesi ve satış destek aktivitelerinin yerine getirilmesini sağlayacak,*Şirket politikaları ve hedefleri doğrultusunda kendisine verilen hedefleri sahada gerçekleştirecek, personel arayışımız mevcuttur.*BARTIN VE ZONGULDAK BÖLGESİNDEKİ MÜŞTERİLERİMİZİ ZİYARETTE BULUNACAK ( 2 YADA 3 GÜN ZONGULDAK BÖLGE ROUTE VA - En az Lise düzeyinde eğitimini tamamlamış,- İletişim becerisi yüksek, - Planlı ve programlı çalışan,- Sorumluluk sahibi, - Kişisel gelişimine önem veren,- Zaman yönetimi olan,- Motivasyonu yüksek,-


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-11-22T15:54:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: TRİBAL SAHADA PAZARLAMA
BÖLGE: Bartın
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ