İş ve Kurs

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

AMASYA SINAV LİSESİ

AKTİF İŞ İLANI | 121 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,Takım çalışmasına ve işbirliğine yatkın, uyumlu,İletişim gücü yüksek,Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan,Mesleki çalışmaları güncel olarak takip edebilen,Değişime, gelişime ve öğrenmeye açık,Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen matematik öğretmenelerine ihtiyacımız vardır. Amasya Sınav Kurs Merkezimizde görevlendirilmek üzere Lise Matematik öğretmenleri alınacaktır.


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-12-04T18:44:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: AMASYA SINAV LİSESİ
BÖLGE: Amasya
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ