İş ve Kurs

MAĞAZA SORUMLUSU - KASTAMONU TOSYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Şirket Bilgileri Gizli

AKTİF İŞ İLANI | 665 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Müşteri ihtiyaçlarını tespit edip en iyi hizmeti sunmak,Ürünlerin belirlenen standartta ve kalitede teşhir edilmesini sağlamak,Depo, raf düzeni ve temizliğini sağlamak,Mağazanın ürün stoklarını takip etmek ve sipariş sürecini yönetmek,Ekibi motive etmek, geliştirmek ve yönlendirmek,Mağazasının satış, karlılık ve maliyet hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik aksiyonları almak. Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kastamonu Tosya Bölge Müdürlüğüne bağlı mağazaları için aşağıdaki kriterleri taşıyan 'Mağaza Sorumlusu) arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili lisans fakültelerinden mezun (Tercihen İktisadi ve İdari bilimler ile Mühendislik Fakülteleri),Mağazacılık alanında kari


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-02-25T21:42:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Şirket Bilgileri Gizli
BÖLGE: Amasya
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ