İş ve Kurs

MAĞAZA PERSONELİ

Mental Danışmanlık

AKTİF İŞ İLANI | 678 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Mental Danışmanlık, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren birçok firmaya insan kaynakları alanında danışmanlık hizmeti veren bir firmadır. Mental Danışmanlık, uzman ekipleri ile seçme, değerlerlendirme ve yerleştirme süreçlerinde kaliteli istihdam hizmetleri sunmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz teknoloji ve bilişim sektörünün lider firması için bayi kanallarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip (Mağaza Personeli) aranmaktadır.İŞ TANIMI* Bayiye verilen satış hedefler *En az lise, tercihen ön lisans mezunu,*Mağazacılık alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan,*Teknoloji alanında kariyer planı bulunan,*Müşteri odaklı,*Güçlü ikna kabiliyetine sahip,*Teknolojiye ilgili


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-10-25T14:51:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Mental Danışmanlık
BÖLGE: Sinop
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ