İş ve Kurs

LOJİSTİK OPERASYON YÖNETİCİSİ

S.S. GÜNEY ECZACILARI ÜRETIM TEMİN VE DAĞITIM KOOP.

AKTİF İŞ İLANI | 259 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Kooperatifin kayseri şubesindeki dağıtım deposunda çalışan 30 kişilik lojistik ekibini yönetecek, ilaç hazırlama ve dağıtım uygulamalarını, lojisitk süreçlerinin ve gdp uygulamalarını takip ve koordinasyon sağlamak, çalışanların vardiya planı oluşurmak, üst yönetime raporlamak yapmak, Üniversitelerin tercihen lojistik ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 5 yıllık iş tecrübesi olan,Tercihen depoculuk veya lojistik sektör deneyimine sahip,Kayseri'de ikamet eden/edebilecek olan,Takım çalışmasına yatkın,Organizasyon ve planlama, inisiyatif kullanabilme yetkinliklerine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Tercihen SAP programını bilen,Aktif araç kullanabilenAskerliğini t


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-11-20T18:58:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: S.S. GÜNEY ECZACILARI ÜRETIM TEMİN VE DAĞITIM KOOP.
BÖLGE: Kayseri
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ