İş ve Kurs

KOBİ MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ

Cellnet TURKCELL SUPERONLİNE

AKTİF İŞ İLANI | 652 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

İŞ AÇIKLAMASI:Türkiye'nin en çok çalışılmak istenen şirketi olan Turkcell'in, Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren CELLNET Kobi Çözüm Merkezimizin çatısı altında, Turkcell'in kurumsal ürün ve servislerinin bölge içerisindeki Kobi ölçekli işletmelere yönelik satış hedeflerini gerçekleştirecek; aşağıdaki özelliklere sahip dinamik Kobi Müşteri Yöneticisi aranmaktadır.Portföyünde olan firmalara yüzyüze ziyaretler yaparak;Sektörel çözümler, projeler, ürünler, kampanyalar, yenilikler ile il Asgari lise mezunu, tercihen ön lisans ve lisans mezunu, Saha Satışı, pazarlama konularında tecrübeye sahip; bilişim, teknoloji, ilaç, hızlı tüketim, sigorta vb. sektörlerde çalışmış (Tercihen Kurums


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-09-08T21:38:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Cellnet TURKCELL SUPERONLİNE
BÖLGE: Bartın
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ