İş ve Kurs

KAYSERİ TALAS BİRİKİM OKULLARI KAMPÜSÜ MATEMATİK ÖĞRETMENİ 2

BİRİKİM OKULLARI EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. A.Ş.

AKTİF İŞ İLANI | 151 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

28 Yıllık eğitim tecrübesine sahip Türkiye'nin köklü kurumlarından Birikim Okulları güçlü yapısına katılacak, gelecek nesillerin yetişmesi sorumluluğunu alacak, gelişim ve yeniliklere açık, idealist, üretken, iletişim gücü yüksek, eğitim ve mesleğine gönül vermiş, öğrencisinin her saniyesine anlam ve değer katan, mesleğinin önemini kavramış 'gerçek' eğitimci kimliğine sahip 'Matematik Öğretmeni' olarak Kayseri/Talas Kampüsümüzde görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Matematik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, MEB atama kriterlerine sahip, Resmi işlere ve mevzuata hakim, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, İnsan ilişkilerinde girişimci, empati kurab


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-03-28T19:55:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: BİRİKİM OKULLARI EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. A.Ş.
BÖLGE: Kayseri
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ