İş ve Kurs

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (A/B/C/TEKNİKER)

Karaelmas İş Sağlığı Ve Güvenliği San.Tic.A.Ş.

AKTİF İŞ İLANI | 254 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Zonguldak Şubemizde şantiye, kamu, fabrika ve merkez ofisimizde görevlendirmek üzere Tam zamanlı bay-bayan C/B/A Sınıfı iş güvenliği uzmanları ve teknikerleri aranmaktadır; Teknik Beceriler * En az Ön Lisans Mezunu* En az 1 yıl iş güvenliği ve iş sağlığı konularında çalışmış ve/veya* Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,* Mesleği ile ilgili teknik form ve dökümanlara hakim,* Mevzuata hakim,* Kurumsal raporlama ve yazışma dillerine hakim,(İngilizce dil bilgisi, yangın eğiticiliği, yüksekte çalışma eğiticiliği, IRATA vb. belgesi olan adaylar tercih sebebidir) Kişisel Beceriler * Araç kullanmayı bilen,* Vardiyada görev alabilecek,* Esnek çalışma saatlerine uyumlu,* Sözlü, yazılı i


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-04-10T19:53:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Karaelmas İş Sağlığı Ve Güvenliği San.Tic.A.Ş.
BÖLGE: Bartın
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ