İş ve Kurs

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş

AKTİF İŞ İLANI | 337 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları SİNOP temsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır. İngiliz dili edebiyatı ,Mütercim tercumanlık, Amerikan dili ve edebiyeti, İngilizce öğretmenliği Üniversitelerin bu alanlarında mezun olan.. Çocuklarla olumlu iletişim kurabilen, Aktif ve keyifli çalışabilen, Alanında yenilikleri takip eden ve uygulayabilen, Çalışma prensiplerine sadık, Dış görünüşüne dikkat eden, İletişim becerileri yüksek Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecekNot:Bizimle çalışmak isteyen arkadaşların neden bu işi yapmak istediklerine dair ifadeleri bizler icin son derece önemlidir.


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-06-15T22:58:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
BÖLGE: Sinop
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ