İş ve Kurs

İNCE İŞLER SAHA MÜHENDİSİ/MİMARI

yenibiris.com Özel Bölge İstihdamı

AKTİF İŞ İLANI | 931 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

11 ilimizde yaşanan deprem felaketi sonrası bölgede oluşan iş gücü ihtiyacını saha ekiplerimiz ile analiz ettik. Artık başlıyoruz! Önümüzdeki günlerde başlayacak inşaat faaliyetleri için bölgede yaşayan vatandaşlarımız ile karşılanacak istihdam ihtiyacına hazırlıklı olmak ve doğru kişiye doğru işi yönlendirebilmek için Yenibiriş olarak işverenlerle aranızda köprü olmak üzere yola çıktık. Aşağıdaki ilana başvurduğunuzda 11 ilde önümüzdeki günlerde doğacak pozisyon ihtiyacı için özgeçmişiniz işver Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,İnce yapı tecrübesine sahip,MS Office ve Autocad programlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-03-19T09:37:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: yenibiris.com Özel Bölge İstihdamı
BÖLGE: Adana
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ