İş ve Kurs

GİRİŞİMCİ KURYE-ARTVİN/YUSUFELİ

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.

AKTİF İŞ İLANI | 45 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Artvin Yusufeli'de bulunan şubemizde 'Girişimci Kurye' olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. - Müşterilerden gelen kargoların zamanında ve hasarsız bir şekilde yaya araçlı olarak alıcılarına ulaştırılması, - Şubeden gönderilen kargoların müşterilerden zamanında alınması, - Şube operasyonunda kargo ayrıştırma, araç yükleme ve boşaltma işleyişlerinde yer almak. En az lise mezunu ,Girişimci ruhuna sahip,Sabırlı ve dikkatli bir yapıya sahip,Satış ve iletişim odaklı,Kendi aracı ile çalışabilecek,Ehliyeti olan.


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-08-18T18:32:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
BÖLGE: Artvin
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ