İş ve Kurs

EĞİTİM DANIŞMANI

AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş

AKTİF İŞ İLANI | 290 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları Sinop temsilciliğinde görevlendirmek üzere 'EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.Eğitim Danışmanı pozisyonunda göreve başlayan çalışma arkadaşlarımız SATIŞ departmanında görevli olacaktır. Tercihen eğitim sektöründe çalışmış,Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti alanında deneyime sahip,Sıcak satış veya satış temsilciliği pozisyonunda görev almış,Gelişime açık ve öğrenme azmi olan,Sonuç odaklı , pratik , takipçi ve dikkatli,İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş,Enerjik, yaşama pozitif bakabilen ve güler yüzlü,Görünüşüne ve giyimine son derece özen gösteren,Microsoft Office uygulamalarına hakim,Hafta sonları çalışıp izin günü hafta içi olmayı kab


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-06-05T05:03:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
BÖLGE: Sinop
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ