İş ve Kurs

EĞİTİM DANIŞMANI

British Town Dil Okulları

AKTİF İŞ İLANI | 283 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Kuruma yeni öğrenci kazanmak adına aramalar yapacakRandevu oluşturacak Kuruma gelen yeni öğrenci adaylarına gerekli bilgilendirmeleri sağlayıp kayıtlarını alacak.(satış yapacak)Öğrencilerin seviye belirlemelerini sağladıktan sonra uygun sınıf yerleştirmesini yapacak,Devamsızlık yapan öğrencileri arayacak derse devam noktasında takibini yapacak,Öğrencilerin belirli dönemlerde eğitmenlerden raporları alıp öğrenciler ve veliler ile birebir toplantılar düzenleyip gelişimleri hakkında fikir alışveriş - Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti alanında deneyime sahip ve/veya sıcak satış veya satış temsilciliği pozisyonunda görev almış, - Deneyimi olmayan adaylar için :insan ilişkileri kuvvetli empati ve


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-03-16T13:40:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: British Town Dil Okulları
BÖLGE: Uşak
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ