İş ve Kurs

DEPO SORUMLUSU - MALATYA

FORTES MÜHENDİSLİK

AKTİF İŞ İLANI | 36 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Isıtma sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren Fortes Mühendislik, özellikle bireysel ısıtma sistemlerinde girmiş olduğu tüm illerde lider olmayı başarmış bir firmadır.sıtma sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren Fortes Mühendislik, özellikle bireysel ısıtma sistemlerinde girmiş olduğu tüm illerde lider olmayı başarmış bir firmadır.İklimlendirme sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyete başlayan Fortes Mühendislik, sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak inovasyo *Tercihen Doğalgaz sektöründe çalışmış,*Tercihen MYO Doğalgaz, Tesisat, İklimlendirme, Isıtma bölümlerinden mezun,*İnsan ilişkileri yüksek,*Askerliğini tamamlamış, *B sürücü ehliyetine sahip aktif ar


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-09-28T14:38:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: FORTES MÜHENDİSLİK
BÖLGE: Malatya
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ