İş ve Kurs

BROŞÜR DAĞITIM VE DATA TOPLAMA SAHA ELEMANI

British Town Dil Okulları

AKTİF İŞ İLANI | 328 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

British Town Yabancı Dil Kursu Uşak Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; sahada broşür dağıtacak, eğitimlerimizle ilgilenen kişilerin isim ve telefon bilgilerini alarak ofisimize ulaştıracak ya da bizzat kendilerini ofisimize yönlendirerek data toplama sürecine destek verecek, ihtiyaç olduğunda günlük ve part time olarak çalışabilecek saha elemanları aranmaktadır. -İnsan ilişkileri kuvvetli-Dış görünüşüne özen gösteren-Firmamızı giyim ve tavırlarıyla en iyi şekilde temsil edebilecek -Sabırlı ve güler yüzlü - Diksiyonu düzgün ve kendine güvenen - Dışadönük ve girişken - Dinamik, canlı ve pozitif - İkna kabiliyeti yüksek


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-01-26T00:13:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: British Town Dil Okulları
BÖLGE: Bolu
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ