İş ve Kurs

BROŞÜR DAĞITIM ELEMANI/ ANKETÖR

Bemar Kariyer Okulu

AKTİF İŞ İLANI | 353 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

British Town Dil Okulları Sakarya şubemiz de görevlendirilmek üzere; BROŞÜR DAĞITIM PERSONELİ/ANKETÖR alınacaktır.Yabancı dil eğitimi almak isteyen bireylere dış mekanlarda konuyla ilgili bilgi vermek.İlgili kişileri şubelerimize davet etmek ve iletişim bilgilerini almak.Sahada markayı temsilen; yüz yüze hizmet sunumlarını gerçekleştirmek. British Town Dil Okulları Bolu şubemiz; aşağıdaki niteliklere uygun kişileri kadrosuna dahil edecektir.En az lise mezunu ; tercihen üniversite öğrencisi ya da mezunu,İnsan ilişkileri kuvvetli,Dış görünüşüne özen gösteren,Kurumumuzu giyim ve tavırlarıyla en iyi şekilde temsil edebilecek,Sabırlı ve güler yüzlü,Diksiyonu düzgün ve kendine güvenen,Dışadönük ve


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-10-04T22:05:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Bemar Kariyer Okulu
BÖLGE: Bolu
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ