İş ve Kurs

BOLU BAHÇEŞEHİR KOLEJİ / MÜDÜR YARDIMCISI

Bahçeşehir Koleji

AKTİF İŞ İLANI | 104 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Türkiye'de 7 bölge 65 il 143 kampüs ile hizmet veren Bahçeşehir Koleji'nin büyüyen organizasyon yapısı içerisinde, yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen; fikri, irfanı, vicdanı hür nesiller yetiştirmek amacı ile 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında okulumuzda görev almak üzere eğitim gönüllüsü ‘'Müdür Yardımcıları'' arıyoruz. Üniversitelerin Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,Eğitim kurumlarında minimum 3 yıl 'yöneticilik' tecrübesine sahip,MEB mevzuatı ve resmi işlemlere hakim,Organizasyon, planlama, koordinasyon ve takip yönü kuvvetli,Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen,Ekip yönetimi becerilerine sahip,İletişim ve temsil yeteneği güçlü,Analitik düşüne


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2023-03-15T23:28:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Bahçeşehir Koleji
BÖLGE: Bolu
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ