İş ve Kurs

BÖLGE SORUMLUSU / KARADENİZ BÖLGESİ

LORİS PARFUM

AKTİF İŞ İLANI | 3207 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

LORİS markasıyla parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinen Loris Parfüm, büyüme stratejisine paralel, hem Türkiye hem de dünyada mağaza sayısını her geçen gün arttırmaktadır.AR-GE, üretim ve perakendeyi tek çatı altında yöneten Loris Parfüm, işini tutkuyla yapan, alanında uzmanlaşmak ve gelişmek hedefinde ekip arkadaşları arıyor.Karadeniz Bölgesinde ( BÖLGE SORUMLUSU( olarak görev yapacak ekip arkadaşımız sen olmak istiyorsan başvurunu yaparak Loris ailesine katılmak için ilk adımı ata En az önlisans mezunu,Ms Office programlarına hakim,Üstlerine gerekli raporlamaları zamanında ve eksiksiz olarak sunacak,İş takibi yapabilecek(görevi tekrar hatırlatma olmaksızın) ve geri bildirimde


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2020-06-26T00:44:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: LORİS PARFUM
BÖLGE: Amasya
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ