İş ve Kurs

BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ

Açı Eğitim Kurumları- Amasya

AKTİF İŞ İLANI | 421 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

AMASYA AÇI EĞİTİM KURUMLARINDA 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILLARI ARASINDA İLKOKUL VE ORTAOKULUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. Tam Zamanlı ÇalışabilecekÜniversitelerin İlgili Lisans Bölümünden Mezun OlmakEn az 2 yıl Deneyimi Olanİletişim ve Koordine Becerisi YüksekTakım Çalışmasına Yatkın ve Uyumlu Öğretmenlik Mesleğini SevenÖğrenci ve Veli Memnuniyeti GözetebilecekAskerlik İlişiği Bulunmayan(Erkek Adaylar İçin)Devam Eden Bir Eğitimi Olmayan(Açıköğretim ,Dil Kursu vb.)Üretmeyi SevenTAM ZAMANLI BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ ARANMAKTADIR.


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2020-06-24T21:43:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Açı Eğitim Kurumları- Amasya
BÖLGE: Amasya
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ