İş ve Kurs

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

Ege Gökmen OSGB

AKTİF İŞ İLANI | 282 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermekte olduğumuz kamu kurumunun lokasyonlarına ziyaret gerçekleştirebilecek, kısmi zamanlı B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Makina veya İnşat Mühendisliği mezunu,ÇSGB onaylı B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası sahibi,Kendi aracı ile ziyaret gerçekleştirebilecek,Daha önce benzer pozisyondan en az 1 yıl görev almış,Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,Raporlama yapabilecek düzeyde MS Office Programlarına hakim,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,97 saat fiili ziyaret gerçekleştirebilecek,B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2020-01-13T12:14:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: Ege Gökmen OSGB
BÖLGE: Tokat
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ