İş ve Kurs

ARAPÇA BİLEN MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİSİ

LERAS TEKSTİL KUMAŞÇILIK KONF. SAN.VE TİC.A.Ş.

AKTİF İŞ İLANI | 285 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Tekstil Hazır Giyim toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda,Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir.MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı,Bayan hazır giyim ürünü, piyasasını iyi bilen,Merter de bulunan toptan hazır giyim mağazamızda çalışacak Arapçası olan çalışma arkadaşları arıyoruz. * MS Office programlarına hakim,* İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip,*Soyal iletişimi güçlü,bakımlı ve kendisine dikkat eden,*Tercihen MERTER ve civarında ikamet eden,*Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı,*GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR)*Yaratıcı yenilikçi,ÇÖZÜM ODAK


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2021-08-24T23:54:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: LERAS TEKSTİL KUMAŞÇILIK KONF. SAN.VE TİC.A.Ş.
BÖLGE: Kırşehir
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ