İş ve Kurs

AKSARAYA GÜNDÜZLÜ ÇOCUK BAKICISI ARIYORUZ

enuygunbakıcı

AKTİF İŞ İLANI | 26 Kez Görüntülendi
GENEL NİTELİKLER

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Aksaray - Merkez ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.Aksaray merkez' de bulunan evimizde 1. 5 yaşında ve 4 yaşında ki kızlarım için oyun ablası arıyoruz. Ben anneyim evdeyim. Sabah 9 akşam 5 saatlerinde çalışacak cumartesi pazar izinli olacak. Büyük kızım kreşe gidiyor ancak genelde hasta olduğu için fazla gönderemiyoruz. Kızlarım ile kaliteli vakit geçirecek birini istiyorum. Basit ev işlerinde bana deste olabilir. Pozisyon Bilgileriİl/İlçe: Aksaray - MerkezPozisyon: Bebek BakıcısıÇalışma Şekli: Tam Zamanlı / GündüzlüÜcret: 6000 TL AylıkENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numar


EKLENME TARİHİ

AKTİF İŞ İLANI 2022-09-17T11:57:00

İŞVEREN BİLGİLERİ
FİRMA ADI: enuygunbakıcı
BÖLGE: Aksaray
BU İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bu iş ilanına başvurmak için; İlanın yayınlandığı Özel İstihdam Bürosu resmi web sayfasını kullanın. İLAN SAYFASINA GİT

İLGİLİ İŞ İLANI SAYFALARI

DEĞERLİ İŞ ARAYAN

İş ve Kurs (isvekurs.com), Türkiye'deki 8 büyük iş ilanı sitesindeki ilanları bir arada sunan iş arama motorudur. Sitemizde gördüğünüz ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili ilanın asıl yayınlandığı site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

İŞKUR'A KAYIT ÖNEMLİDİR

Sitemizde bulunmayan İşkur açık iş ilanlarına ve kurslarına başvuru yapabilmeniz için; İŞKUR'a (iskur.gov.tr) üzerinden İŞ ARAYAN olarak kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aşağıda, sözkonusu kaydı yapacağınız bağlantı adresi verilmiştir.
İŞKUR KAYIT ve GİRİŞ